GÜMÜŞEL ENDÜSTRİ A.Ş.

1983 yılında faaliyete başlayan şirketimiz 1996 yılında SKF Distribütörü olarak endüstriyel sektörde hizmet vermeye başlamıştır. Başladığı günden bugüne kadar çözüm odaklı ilerleyen şirketimiz güvenilirliğini her geçen gün daha çok ispatlayarak, Türkiye’nin ileri gelen lider üreticilerinin tedarikçisi olmuştur. Şirketimiz ‘’multi-brand‘’ stratejisiyle bünyesine kuvvetli markaları katarak ; Rulman, Güç aktarım ürünleri, Sızdırmazlık ürünleri, Yağlama ürünleri ve sistemleri konusunda profesyonel hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirketimiz 2015 yılında büyük bir yatırım yaparak yağlayıcı ürünler ve sistemleri hususunda durumunu bir üst seviyeye çıkarmış, yağlayıcı ürünler ve sistemleri departmanını kurmuştur. Bu oluşumun hemen ardından Calumet Holding’in bünyesinde bulunan Amerikan’nın lider üreticileri olan Bel-Ray ve Royal Purple markaları ile anlaşma imzalayarak Türkiye distribütörlüğünü almıştır.

Tedarik ettiğimiz ürünlerin aynı zamanda kullanım alanlarında sağlıklı kullanılmaları ve müşterilerimize tedarik ettiğimiz ürünlerin tam performansından faydalanılabilmesi adına bedelsiz olarak rehber eğitimlerini gerçekleştiren şirketimiz, satış odaklı değil sorun çözme odaklı çalışmaktadır.

Şirketimiz endüstriyel alanda sektör gözetmeksizin hizmet vermeye devam etmektedir.

TEMSİLCİLİKLER